Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-12-07

3**. Pasikalbėjimas

Publikuota: Kita

3** SKYRYBA.

KALBA APIE SKYRYBĄ prasidėjo, kai daviau 2-me įraše tuos 7 sakinius. Manau, ne vienas pasižiūrėjo ir pagalvojo: o kaip aš skirčiau. Būtų įdomu sužinoti statistiką, kiek Jūsų visiškai teisingai būtumėte skyrę (ten buvo vienas teisingos skyrybos pavyzdys). Beje, ten vietoj dvitaškio buvo galimas brūkšnys(3 sak., taip pat 7 sak.).

O DABAR manau duoti skyrybos taisyklių pavadinimus (gal kiek praplėstus) su vienu kitu pavyzdėliu. O tų taisyklių gal 14 ar pan. Pvz.: 1.Brūkšnys tarp veiksnio ir tarinio; 2.plėstiniai dalyviniai ir būdvardiniai pažyminiai; 3.Priedėlis; 4.Vienarūšės sakinio dalys ir kt.

Nurodykite, kuri čia taisyklė (iš tų 4-rių): Į saulę pavasaris jau kelia tostą - svaiginančių gėlių taures (S.N.).

PAAIŠKINU. Beje, tie, kurie nėra Blogas-Svetainė.lt nariai (atrodo, jie čia negali komentuoti), galėtų mažą komentariuką pasiųsti Žinute.  Mano slapyvardis- Algdas. O žinutę su Mozilla Firefox  atsiversti galite taip: Adresyno juostelėje parašote žodį Žinutė (arba - Zinute), spaudžiate atsivertusią juostą “Computer Bild Lietuva blogas-svetainė>Nauja Žinutė- Word Press”, ir atsivers  Žinutės.  Prašau, pabandykit rašyti.

Patiko (0)


Atgal į: 3**. Pasikalbėjimas