Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-09-11

18. 11* PROMENADA veržias prie raudonosios pilies

Publikuota: Kita

 


Promenada pasikelia į kalniuką, daro posūkį į kairę, iki pilies ir ten, dar už jos, baigiasi. Beje, matote dešinėj         pusėj BARas. Na, kokia būtų promenada, jei nebūtų parduotuvių, restoranų, baru, bariukų. Va rusai tą gatvę      vadina jūros alėja. Alėja - tai takas, gatvė, iš abiejų pusių apsodinta medžių, krūmų eilėmis.Argi čia taip yra? Pavyzdžiui, alėjos vardą labai gerai atitinka Kauno  LAISVĖS  alėja.


O kaip su pilimi. Visą laiką “kažkas” diegė mintį, kad tai korsarų pilis.Mes ir einam į ją apsiginklavę (mintyje!)  alibardomis - dėl viso pikto. O aš pirmiausia nuėjau į žvalgybą, ir… kaip atrodo?          Tikriausiai ten būta gynybinės pilies, apsigynimui, bet dar pamatysim, kai nueisim, kai apžiūrėsim                             eksterjerą ir patyrinėsim interjerą. Apie tai skaitysite k i t a m e  straipsnyje. Bet ne su visomis pilimis                         taip būna. Gal paminėsiu  vėliau vienos   Prancuzijos pilies vieną paslaptingą vietą.


Atgal į: 18. 11* PROMENADA veržias prie raudonosios pilies