Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-12-30

50. 39* GIBRALTARAS

Publikuota: Kita

     Tęsinys apie GIBRALTARĄ.

  Visai šalia GIBRALTARO muziejaus yra anglikonų Šventos Trejybės Katedra. Grįždami į Svarbiausią Gatvę Bibliotekos gatve, tiesiogiai patenkame į  Gubernatoriaus  paradą.  Dar toliau surasime didingo MOTERŲ vienuolyno, pastatyto  16a., kompleksą. 19a. buvo atstatytas vienuolyno gotiško stiliaus fasadas. Vienuolyne lankytis negalima.

Nuo 1704 metų vienuolyne yra ir Gibraltaro gubernatoriaus gyvenamoji vieta. Kiekvieną antradienį, vienuoliktą, prieš Moterų vienuolyną vyksta  sargybos  p a k e i t i m a s,  nors saugumo sumetimais ši ceremonija dažnokai neįvyksta.

Pagaliau, dar nepasiekę Southporto (antrųjų) vartų, surasime John Mackintosh  kultūrinį centrą su jo maloniu vidiniu kiemu. Centras buvo 1964m. sukurtas norint skatinti anglų kultūrą ir stiprinti ryšius su Didžiąja Britanija.

Pagaliau ir SOUTHPORTO vartai. Šalia vartų yra Trafalgaro kapinės, kur palaidoti per šį mūšį žuvę vyrai, taip pat čia ir įgulos pareigūnai bei jų giminaičiai.

Žadėjau parodyti ir pirmuosiuis vartus - CASEMATES  GATES ,  pro juos  praėjome, bet nebuvo laiko ateiti iki ką tik minėtų antrųjų, reikėjo grįžti į autobusų stotį, kur sėdome į  s p e c i a l ų autobusiuką ir vykome į Gibraltaro kalną beždžionių aplankyti ir urvų pasižiūrėti.

   Štai CASEMATES GATES.

   


Atgal į: 50. 39* GIBRALTARAS