Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-11-26

38. 24* GIBRALTARO sąsiauris

Publikuota: Kita

Ir išplaukia laivai iš  G i b r a l t a r o  į jūreles, į platumas vandenų… ten, kur žvelgsi, tik vanduo ir vanduo… ten jūreivius pasitinka  pats vyriausias jūrų dievas  -  P o s e i d o n a s, Krono ir Rėjos sūnus , su amžinuoju savo tridančiu, raumeningas, ilga barzda vyras. Jo karietą traukia jūros arkliai.

Gera dievo nuotaika - kuria salas, ramina jūrą, bloga, trenkia - su  savo tridančiu: sukelia žemės drebėjimus , audras, laivų dužimus.

Būsimąją savo žmoną   A m f i t r i t ę  pamatė šokančią su savo seserimis nereidėmis  (jūrų ramybės ir grožio dievas  Nerėjas  turėjo penkiasdešimt dukterų)  Nakso salos pakrantėje  ir panoro ją išsivežti su savo karieta. Bet Amfitritę paslėpė titanas  A t l a n t a s …

Noriu  paaiškinti, kad toje ir prieš ją esančioje nuotraukoje aiškiai matome kalnuotą pakrantę - tai yra į dešinę nuo Gibraltaro esanti  Ispanijos, ne Afrikos  pakrantė.


Atgal į: 38. 24* GIBRALTARO sąsiauris