Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-09-04

13. 6* ISPANIJA. BENALMADENA - SPORTINIS UOSTAS

Publikuota: Kita

 


          M a t o m e    SPORTINĮ  UOSTĄ  TORRE BERMEJA


Mūsų pliažas buvo gal kilometras nuo sportinio uosto TORRE BERMEJA, tad kitą dieną ir aplankėme uostą. Fantastiškas vaizdas - krantinės nusėtos tų baltų laivų laivelių, o jų stiebų ištisas miškas. Beje, mes atėjome ta balta, truputį vingiuota, iš kairės pusės gatve (promenada - apie ją kitame str.) ir priėjome prie Calle de la Darsena (žiūr. žemėl.). Kaip matote, mes galėjome matyti tik dalį to milžiniško uosto. O jame yra 960 vietų (!) inkarui išmesti ir stovėti nuo 6 iki 30 metrų ilgumo laivams. Yra visas reikalingas įvairiapusis aptarnavimas. Yra  j ū r ų  klubas ir labai gražus baltut baltutėlis gyvenamasis komplektas.


Žemėlapyje matome kelis jau išplaukiančius baltasparnius laivelius. Būdami pliaže, matydavome, kaip grupelės tokių baltaburių, vėjui genant, plaukioja, žaidžia po jūrą ir paskui grįžta - šmurkšt į uostą.  Galima tik įsivaizduoti, kokios puikios galimybės svečiams mėgėjams, atvykstantiems, kaip teigiama, iš visų žemės rutulio kampelių čia ilsėtis,svečiuotis, o mėgėjai ir buriuoti. O jeigu kurią dieną ta visa armada atplauktų pasisvečiuoti pas mus - į Klaipėdos uostą…


Tęsinys…


Žinoma, reikia pamatyti gyvą sportinį uostą, nors dalį jo ir dalį to  baltut baltutėlio gyvenamojo komplekso. Atsiprašau už piešinį (nors dariau potiksliai) - nebenorėjau perpiešti.


 O kadangi dėl techninių priežasčių nuotraukos nepadariau, duodu žvigtelėti nors mano padarytą piešinėlį (iš nuotraukos).


Atgal į: 13. 6* ISPANIJA. BENALMADENA - SPORTINIS UOSTAS