BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

40. 27* b GIBRALTARO l i ū t a s


  
ANGLIJOS  H E R B A S  - oficialus Anglijos ir jos monarchų  simbolis.  RAUDONAME  HERBINIO SKYDO LAUKELYJE AUKSINIAI LIŪTAI , GINKLUOTI  MĖLYNAIS LIEŽUVIAIS IR NAGAIS.

L I Ū T A I  - Didžiosios Britanijos jėgos ir galybės simbolis.
Įėjus pro vartelius į miestą, mieste mus pasitinka toks išdidus, galingas liūtas ant postamento.
Atkreipkime dėmesį į jo žvilgsnį - akys truputį primerktos, nukreiptos į tolį, lyg vis dar žvelgtų  į savo kolonijines valdas. Deja, buvusias - dab. Indiją, Australiją, pietų Afriką, net JAV ir daug kitų. O dabar likęs tik Gibraltaras,  bet jis jau ne kolonija, o, Liūto garbei,  Jungtinės Karalystės užjūrio teritorija.
     Ir norisi pasakyti:
    Eik ir tu, žmogau, per gyvenimą išdidus, galvą iškėlęs, eik ir niekad nesuklupki; jeigu suklupsi, tapsi akmeniu, tave sumindys gyvenimo negandų kojos.

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. Algdas:

  Ačiū. Nesitikėjau, kad mieli draugai parašys tiek daug "Patiko". O atvirai - labai miela, kad mano užfiksuoti vaizdai iš Gibraltaro atitinka ne tik mano, bet ir mano draugų skonį.

 2. Rasa:

  Sveiki, ponas Algirdai. Matau Jūsų albumą iš kelionės po Anglijos šalį. Albumas gražus ir įdomus. Esate aplankę nemažai vietų. Mes su jumis keliavome, spalio pabaigoje, po Turkiją ir sakiau Jums parašysiu, pažadą tęsiu. Jei leisite, tai ir toliau su Jumis dalinsiuosi mintimis apie keliones ir apie mokytojo darbą. Rasa iš Vištyčio.

 3. algdas:

  Labas vakaras, Ačiū, kolege Rasa, už laiškelį Komentare. Malonu, kad pasižiūrite mano užrašus apie Gibraltarą. Štai išsidėliojęs ant rašomojo stalo Gibraltaro nuotraukas, rašau ir toliau apie jį.
  Bet kaip man Jums parašyti - neturiu adreso.Tai malonėkite duoti pradžiai savo SKYPes adresą. Mano SKYPe: algirdas_9.

 4. Rasa:

  Čia mano adresas, kurį susikūriau šiandien. Skype dar adreso neturiu, nes gyvenu nuo Vištyčio link Gražiškių ir tame kaime labai blogai su interneto prijungimu, todėl kol kas mokykloje, bibliotekoje prieinu prie interneto, tik tada, kai turiu laisvo laiko.
  Pas mus dabar pats darbymetis, nes ruošiamės Kalėdinės eglutės šventei. R uošiame koncertinę programą su vaikais.
  Noriu Jums ir Žmonai palinkėti puikios švetinės nuotaikos ir geros sveikatos, kad ir toliau galėtumėte keliauti.
  vasarą aš taip pat galvoju pasidovanoti kelionę, nes į Turkiją buvo mano pirma kelionė. Gal ir Jūs ką nors patarsite, nes matau, kad čia Jūsų pomėgis keliauti. O man rašykite šiuo adresu.

  Redagavo ALGdas 2009-01-21 15:56

 5. O man paskutinis sakinys gražiausias.:)

 6. Ačiū, miela Gintawryte už šešis komentarus (nuo 10.3* iki šito)- kai du Vandeniai stos, visados kažką šaunesnio padarys.

Rašyti komentarą